25 незалежних років

????????????????????????????????????

День незалежності України – найголовніше свято нашої держави, а тим паче 25 незалежних років, чверть століття! Це наче, початок нової віхи, з якою пов’язують багато надій, прагнень та втілень, можливостей будування подальшого майбутнього української державності.

 
????????????????????????????????????

24 серпня, в рамках святкування 25 – річниці Незалежності України Дніпропетровська дирекція УДППЗ «Укрпошта» долучилась до святкування цієї визначної події. У фойє Дніпровського поштамту до уваги гостей представили марки та конверти, присвячені незалежним рокам України. Серед експонатів – конверти і з відбитками календарних штемпелів спецпогашень, що проводилися під час святкування незалежності, ще з 1991року.

 

Цікаві відомості про історію рідного краю, гості могли дізнатися із оформленого стенду, особливу увагу відвідувачів привертає буклет київського філателіста Олександра Канівця, цей буклет є частиною пересувної філателістичної виставки. Для створення експонатів та самого буклету Олександр здійснив поштову естафету у 2008 році більш, ніж 60-ми населеними пунктами нашої держави. В кожному куточку мандрівки здійснювалося тематичне спецпогашення. Дніпропетровська область не стала виключенням з маршруту. Завершилась захоплююча мандрівка сходженням на гору Говерлу та встановленням державного прапора на найвищій вершині України. До 5-ої річниці своєї естафети Олександр Канівець презентував поштамту цей буклет.

 

Також, в цей день проводилося спецпогашення, всі бажаючі мали змогу придбати конверт і погасити його спеціально виготовленим святковим штемпелем «25- річчя Незалежності України».

 
????????????????????????????????????
 

Не втратили чудової нагоди і представниками Дніпропетровської обласної спілки філателістів. Спеціально до 25 річниці незалежності України за власним замовленням вони випустили свій клубний конверт, обмеженим тиражем в 100 примірників, кожен конверт має свій порядковий номер. Для дизайну конверту обрали образ козака, як символ свободи, волі та незалежності. Кожен конверт погашений святковим поштовим штемпелем далі, полине у різні куточки світу, до свого адресата.

 

Виставка продовжиться до 5 вересня поточного року і всі споживачі поштових послуг, що відвідують поштамт, мають змогу подивитися на представлені експонати та поринути у світ філателії.