26 КВІТНЯ 2016 РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 30 РОКІВ З МОМЕНТУ СТРАШНОЇ ТЕХНОГЕННОЇ КАТАСТРОФИ Й ВЕЛИЧЕЗНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ БІДИ СВІТОВОГО МАСШТАБУ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

DSCF6466 DSCF6474 DSCF6480 DSCF6460 DSCF6486

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих людей, що віддали своє життя заради майбутніх поколінь. Їх мужність, відданість, невичерпний героїзм. Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь — знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986 року, коли ядерна смерть загрожувала всьому живому і неживому.

 

«Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль.»

 

Укрпошта по-особливому засвідчила свою повагу до даної події проведенням церемонії спеціального погашення, присвяченого 30-річчю Чорнобильської трагедії. 26.04.2016. 11501. Коростень».

 

Церемонія спецпогашення відбулася у місті Коростень і стала одним із заключних заходів вшанування загиблих героїв.

 

У церемонії спецпогашення взяли участь Народний депутат України Володимир Арешонков, Народний депутат України Юрій Павленко, Голова міста Коростень Володимир Москаленко.

 

В день 30-річчя Чорнобильської трагедії Укрпоштою введено в обіг поштову марку «Чорнобиль – трагедія людства» та немаркований художній конверт з зображенням «Третій Ангел», які можна придбати у відділеннях поштового зв’язку.