У добру путь!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно, ось уже протягом тринадцяти років, на початку липня у сім’ю запорізьких поштовиків вливаються нові працівники – випускники ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» за спеціальністю «Оператор поштового зв’язку».

 

Рік напруженого навчання пролетів непомітно і ось уже 14 кваліфікованих робітників з профільною освітою, які зможуть не тільки грамотно надавати послуги населенню, а в подальшому керувати роботою відділень поштового зв’язку, поповнили лави Запорізької дирекції УДППЗ «Укрпошта». І що характерно, цього року вперше були працевлаштовані не тільки дівчата, а і юнаки. Тепер і хлопців приваблює традиційно жіноча професія «Оператор поштового зв’язку».

 

У Запорізькій дирекції розроблена програма адаптації молодих спеціалістів, котра допомагає випускникам училища освоїтися на підприємстві, сприяє удосконаленню професійних навичок і в подальшому забезпечує кар’єрний зріст перспективним працівникам. Ми пропонуємо нашим молодим спеціалістам, перед якими відкривається величезний світ, будувати разом пошту майбутнього. Вони цікаві нам тим, що готові навчатися, одержувати нову інформацію, володіють гнучкістю мислення і креативністю.

 

У добру путь!