Краще відділення поштового зв’язку

24 лютого 2016 року в Харківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» підведено підсумки конкурсу на звання «Краще відділення поштового зв’язку Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» у 2015 році.

 

Конкурс організовано для підвищення ефективності та якості роботи відділень поштового зв’язку, обміну досвідом, передовими формами і методами праці та зростання професійного рівня поштовиків.

 

Перший етап конкурсу проходив у центрах поштового зв’язку (далі – ЦПЗ) Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта», за результатами якого на розгляд конкурсної комісії надійшли подання щодо 12 відділень поштового зв’язку.

 

Конкурсна комісія на чолі з директором Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олегом МУРАШОВИМ розглянула та оцінила роботу відділень поштового зв’язку у відповідності до конкурсних критеріїв, а саме: рівні рентабельності, продуктивності праці та культури обслуговування, естетичний вигляд відділення, санітарний стан приміщень і прилеглої території тощо.

 

Переможцями конкурсу стали:

 

І місце – відділення поштового зв’язку № 60 Поштамту – ЦПЗ № 1;

 

ІІ місце – відділення поштового зв’язку Стрілече ЦПЗ № 7;

 

ІІІ місце розділили відділення поштового зв’язку Жовтневе ЦПЗ № 5 та відділення поштового зв’язку Чугуїв – 1 ЦПЗ № 7.

 

Начальника відділення поштового зв’язку № 60 Поштамту – ЦПЗ № 1 Приходько Аллу Олександрівну нагороджено Грамотою Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Всі переможці конкурсу отримали фінансове заохочення.

 

Вітаємо з перемогою!