Поштовики і допомога фронту

20160303_091818

З початком війни на сході волонтерство і благодійність набрали в Україні небачених досі масштабів. За даними соціологів, майже 78% українців допомагають бійцям. Волонтерські групи чи не щодня доставляють на лінію фронту найнеобхідніші речі, харчі, дитячі малюнки і листи, зрештою, щирі слова вдячності й захоплення героїзмом наших захисників. Байдужих нема. Кожен розуміє свою відповідальність за долю держави.

 

Зліва направо – голова громадської організації «Галицький майдан» Михайло Вітовський, начальник центру поштового зв’язку №6 Іван Білик, працівники центру – Богдан Базилів, Світлана Скрентович, Марія Ткачівська, Микола Кінаш, Лілія Попович, Віра Сігачовата, Оксана Крук

Зліва направо – голова громадської організації «Галицький майдан» Михайло Вітовський, начальник центру поштового зв’язку №6 м. Галич Іван Білик, працівники центру – Богдан Базилів, Світлана Скрентович, Марія Ткачівська, Микола Кінаш, Лілія Попович, Віра Сігачовата, Оксана Крук

Не залишилися осторонь допомоги учасникам АТО і працівники Центру поштового зв’язку №6 міста Галича, який об’єднує Галицький та Рогатинський райони. Працівники 66 місцевих поштових відділень у селах долучилися до збору продуктів харчування, теплих речей та коштів для потреб військовиків.

 

Ми не сподівалися на такий потік громадянської активності, який створився спонтанно. Люди реально прагнули допомагати, самі шукали кошти і ресурси. Кожен вирішував ці питання по-своєму: хтось приніс ящик печива, хтось – повні пакунки з крупами, тушонкою і овочами, хтось – блок сигарет, – розповідає начальник ЦПЗ №6 Іван Білик. До активної роботи долучилися пенсіонери, школярі, домогосподарки. Чи не найяскравішою прикметою є те, що допомогали ті, хто, на перший погляд, сам потребує допомоги.

 

Голова громадської організації «Галицький майдан» Михайло Вітовський висловив щирі слова вдячності за допомогу. А продукти і предмети першої необхідності, зібрані поштовими відділеннями в Галицькому та Рогатинському районах, доставили в Галич до волонтерського центру, звідки їх буде відправлено в зону АТО.

 

Війна увірвалася в наше життя, немов вихор. Увірвалася і перекроїла все – плани на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні. Як тільки не називають цю гібридну війну – АТО, військовий конфлікт, але суть від цього, на жаль, не змінюється. Україна поділилася на «фронт» і «тил». А тому не будьмо байдужими, допомагаймо фронту!