Участь в ярмарку

1 3 7 8 10

Під серцем Волині,
Де дзвонами грають церкви,
Стоїть княже місто-твердиня
Понад берегами Ікви

Це місто Дубно на Рівненщині, яке за звою тисячолітню історію бачило: і татарські набіги, і дзвін шабель Кривоноса, і самовпевнену ходу гітлерівських вояків, і таку ж безславну їх втечу.

 

Приємно усвідомлювати – живе українська народна культура, квітує талантами українська земля, не відвернулись молодь та діти від життєдайного джерела народного мистецтва, а це означає, що ніколи не перерветься духовний зв‘язок поколінь. Уже традиційно Рівненщина стає центром мистецьких та фольклорних фестивалів. Тож щорічний VII Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого фольклору, який проходив у м. Дубно з 23 серпня по 28 серпня зібрав творчі колективи з Польщі, Болгарії, Естонії Румунії, Білорусії, а також фольклорні ансамблі: «Кирниченька» з м. Іршава Закарпатська обл., «Мазурки» з Рівненської обл., «Вінець» м. Бердичів Житомирської обл. та інші.

 

Працівники ВПЗ Дубно-3 Центру поштового зв‘язку №2 Рівненської дирекції УДППЗ «Укрпошта» прийняли активну участь в ярмарку, що проводився під час фестивалю. Оператор Мельничук Надія та бухгалтер Цимбалюк Олена пропонували жителям м. Дубно та гостям фестивалю придбати листівки, марки, конверти, сувеніри та різноманітні солодощі, печиво, солодку та мінеральну воду, інші товари народного споживання.

 

Заключний концерт фестивалю, який відбувся у неділю 28 серпня, зібрав велику кількість глядачів, які оплесками віддячували творчим колективам за їх чудові виступи. Фестиваль закінчився, а згадка про нього залишиться в серцях жителів м. Дубно та гостей.