775 років з часу першої літописної загадки міста Коломия

До дня святкування 775 років з часу першої літописної загадки міста Коломия, яка датується серединою ХIII століття (1241 р) і міститься в Галицько – Волинському літописі Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» випущено поштовий блок із зображенням єдиним в Україні музеєм писанки та будівлями центральної частини міста Коломиї більшість з яких побудовані в ХIХ столітті. Це і Коломийська ратуша, Благовіщенська церква, будівля національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, будівля Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича, будівля пошти та інші.

 

Випущено таких Блоків 30 тисяч примірників.

 

Також випущено немаркований художній конверт «перший день» та спеціальний Штемпель із зображенням герба м. Коломиї. 19 серпня в рамках святкування урочистостей 775 років з часу першої літописної згадки міста Коломия, було проведено пам’ятне погашення конверту «Перший день» та блоку спеціальним штемпелем під назвою «Коломия -775 років. Перша літописна згадка.

 
2
3

«Перший день» за участю (на фото зправа наліво): Заступника голови Обласної державної адміністрації Пасічняка Ігоря Михайловича; Першого заступника голови обласної ради Гладія Василя Івановича; Директора Івано-Франківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Фалдини Володимира Володимировича; Голови міської ради Слюзара Ігоря Богдановича.

 

Директор Івано-Франківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Фалдина Володимир Володимирович привітав мешканців та гостів міста з визначною датою 775 років з часу першої літописної загадки міста Коломия та зазначив, що історичну пам’ятку про місто Коломия шляхом листування буде передано по всьому світу.

 

1