«Адміністративні послуги» – допомога клієнту

news635

Готуючись до холодів, а з тим і до опалювального періоду кожний господар чи господиня розмірковують про можливість хоч трішки зекономити на вартості комунальних платежів. Одним та найбільш вагомим способом економії коштів на платіжках за комунальні послуги є оформлення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Як раніше стало відомо для призначення житлової субсидії громадянин має звернутись за місцем реєстрації до управління праці та соціального захисту населення, або завітати у найближче відділення «Укрпошти». Працівники пошти залюбки нададуть вичерпну інформацію, щодо порядку заповнення і направлення документів на отримання субсидії, адже лише за останній період на теренах Полтавської області через поштові відділення направлено понад 5 тис. пакетів документів.

 
9c7fb911cc16dd0cc051da60cf3f96dd_XL

Ця послуга стала можливою завдяки раніше започаткованому проекту «Адміністративні послуги:спрощений доступ через пошту», який включає в себе перелік з понад 40 різноманітних послуг у різних сферах. Від дня запровадження проекту кількість охочих скористатись послугою збільшується, особливим попитом серед населення користується не тільки оформлення, раніше згаданих, субсидій, а й видача довідок про доходи, довідок про перебування на обліку у Пенсійному Фонді, призначення державних допомог малозабезпеченим сім’ям.

 

На Полтавщині під час запровадження нової послуги від УДППЗ «Укрпошта» в кожному районному центрі відбувалась урочиста презентація проекту, що дало змогу поінформувати велику кількість населення, завдяки чому інформація почала поширюватись. Весь час про доповнення переліку послуг чи внесенні зміни у оформлення Полтавська дирекція повідомляла мешканців як особисто на ВПЗ чи доставних дільницях-листоношами, так і у засобах масової інформації.

 

Завітавши на будь-яке відділення зв’язку у коточку споживача клієнт завжди помітить папку з написом «Адміністративні послуги:спрощений доступ через пошту» в якій знаходиться перелік послуг, що можна миттєво оформити, технологічні картки та бланки заяв на отримання тієї чи іншої довідки. Кожна листоноша, що завітала до споживача обов’язково поцікавиться чи не стане Вам у пригоді така послуга як оформлення довідок чи допомог, а можливо і призначення субсидії в рамках проекту «Адміністративні послуги». Начальниками ЦПЗ та ЦВПЗ Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта» постійно проводиться робота з районними державними адміністраціями, щодо просування проекту та ознайомлення населення з послугою, що дійсно дозволяє заощаджувати не тільки кошти, а й час.