Акційна фотосесія до Міжнародного жіночого дня в Укрпошті

news0876083

4 березня кожна жінка, яка скористається послугами Укрпошти в «акційних» відділеннях обласних центрів України, може взяти участь у безкоштовній фотосесії.

 

Для участі в акції необхідно завітати до Одеського поштамту (вул. Садова 10) з 11.00 до 16.00 та придбати продукцію або скористатися послугами Укрпошти. У фотокуточку, де здійснюватиметься фотосесія, потрібно пред’явити чек на отримання послуг або придбання товару.

 

За результатами фотосесії учасниця отримує відзняті фото на власний електронний носій (диск, флешка) або електронну пошту.

 

Учасниця акції за бажанням може замовити виготовлення унікального продукту – «Власна марка» зі своїм зображенням. Фото учасниці буде розміщене на одному з нових фонів, підготованих спеціально для свята. Виготовлення марки відбувається у встановленому УДППЗ «Укрпошта» порядку. Обрати шаблон, дізнатися деталі та зробити замовлення можна як у поштовому відділенні (поштамті), так і на сайті Укрпошти.

 

Запрошуємо представниць прекрасної статі долучитися до святкування Міжнародного жіночого дня та взяти участь у чудовій весняній акції.