Акція «Привітай ветерана»

image-0-02-05-79c37ecf455fe1b578e6b7e49a5bf71d2b5013b5f89fa5dd87f4725116f78c22-V

У Сумській дирекції пройшла Акція «Привітай ветерана». У відділенні поштового зв’язку Суми поштовики створили спеціальну локацію для проведення акції. Поштова скринька, прикрашена елементами декору з тематичного плаката і новим логотипом Укрпошти, плакат, листівки прикрасили приміщення ВПЗ, створили святкову атмосферу.

 

У п’ятницю, 5 травня до поштовиків завітали учні 5 класів А та В Першої Сумської гімназії з вчителем вищої категорії української мови та літератури Оксаною Миколаївною Клюєвою.

 

Начальник ВПЗ Суми Наталія Михайлівна Кравцова розповіла дітям наскільки важливими і цінними були вісточки з фронту, як чекали бійці на передовій листів з дому. Розповіла про дуже нелегку, але вкрай потрібну, роботу листонош на фронті і в тилу. Особливо дітей вразила розповідь про листоношу Валю Меркулову, школярку, їх ровесницю. Зранку Валя навчалася в школі, а потому розносила односельцям листи від рідних, що воювали. В свої юні роки пізнала і горе, і радощі від вісточок з фронтів.

 

Наталія Михайлівна показала дітям і військовий лист-трикутник. В роки війни як їх складати знали всі, навіть діти, адже за відсутності конвертів це була єдина форма листування. Своєрідний майстер-клас із складання листа-трикутника дуже сподобався дітям.

 

Під керівництвом вчительки, Оксани Миколаївни, діти дружно надписали вітальні листівки ветеранам і вкинули їх у спеціальну поштову скриньку.

 

Після закінчення акції всі 160 листівок були вилучені і передані до міської організації ветеранів для особистого вручення ветеранам.