/wp-content/uploads/2017/07/Slide08.jpg

Для зручності клієнтів сегменту е-commerce Укрпошта реалізує повноцінну інтеграцію через API для послуги Укрпошта Експрес.

Реалізація АРІ на сервері Укрпошти дозволяє отримувати JSON-повідомлення з даними, які надсилає контрагент (про відправника, отримувача і параметри відправлення) та обробляти їх в автоматичному режимі. У відповідь на запит з даними контрагента на сервері Укрпошти зареєструється відправлення з унікальним номером ШКІ (штрихкодовим ідентифікатором), розрахується вартість відправлення по діючому тарифу, сформується супровідний документ «адресний ярлик» з цим ШКІ. Уся інформація буде надіслана контрагенту протягом кількох секунд (в залежності від каналу зв’язку).

Контрагент може роздрукувати супровідний документ, наклеїти на посилку та доставити посилку у будь-яке відділення Укрпошти, яке приймає посилки Укрпошта Експрес.

Оператор просканує штрихкод, в автоматичному режимі отримає всі дані про відправлення без додаткових ручних операцій, прийме відправлення на доставку. Таким чином реєстрація поштових відправлень стає значно простішою та потребує менше часу.

З порядком по роботі з API та Особистим Кабінетом Ви можете ознайомитися тут.

Контакти менеджерів