/wp-content/uploads/2017/07/Slide08.jpg

Для зручності клієнтів сегменту е-commerce Укрпошта реалізує повноцінну інтеграцію через API для послуги Укрпошта Експрес.

Реалізація АРІ на сервері Укрпошти дозволяє отримувати JSON-повідомлення з даними, які надсилає контрагент (про відправника, отримувача і параметри відправлення) та обробляти їх в автоматичному режимі. У відповідь на запит з даними контрагента на сервері Укрпошти зареєструється відправлення з унікальним номером ШКІ (штрихкодовим ідентифікатором), розрахується вартість відправлення по діючому тарифу, сформується супровідний документ «адресний ярлик» з цим ШКІ. Уся інформація буде надіслана контрагенту протягом кількох секунд (в залежності від каналу зв’язку).

Контрагент може роздрукувати супровідний документ, наклеїти на посилку та доставити посилку у будь-яке відділення Укрпошти, яке приймає посилки Укрпошта Експрес.

Оператор просканує штрихкод, в автоматичному режимі отримає всі дані про відправлення без додаткових ручних операцій, прийме відправлення на доставку. Таким чином реєстрація поштових відправлень стає значно простішою та потребує менше часу.

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників дирекцій по роботі з корпоративними клієнтами: