АРТ-ДЕКОР ВІД ПОШТАРКИ БУГАЄЦ

DSCN4142

Свою трудову діяльність на пошті наша колега – оператор групи контролю Олена БУГАЄЦ розпочала у липні 1991 року. Одразу після закінчення школи шукала роботу – влаштувалася листоношею. Думала – не надовго, втім робота сподобалась, згодом освоїла професію оператора, прикипіла душею до колективу. Так і залишилась…

 

Трохи згодом закінчила Київський коледж зв’язку, закохалась і вийшла заміж, пізнала щастя материнства, нині виховує двох синів. Робота, родина і, як у всіх сучасних жінок, шалений ритм життя. Бути хорошим співробітником, дружиною і мамою, ой, як непросто. Втім наша Олена знаходить час і для хобі.

 
1

Скільки себе пам’ятає, вона весь час займалася рукоділлям. Мама в’язала, і доня тягнулась за нею, переймала секрети майстерності та художній хист. Ще зовсім малою Оленка в’язала платтячка лялькам, а виросла, то вже почала – стильно і ексклюзивно – одягати себе та найрідніших. Втім не тільки нитки, крючок і спиці стали слухняними в руках Олени, із величезним задоволенням вона опановує й інші техніки. Скажімо, із бісероплетінням впритул познайомилась років зо два тому. Надто вже припали до душі шиті бісером картини, біжутерія ручної роботи, створена іншими вправними майстринями. А чом і собі не спробувати? Потренувалась – і затягло. «Бісероплетіння потребує часу, а ще неабиякого терпіння і врівноваженості, та й матеріал не з дешевих. Тож спочатку вироби плела тільки для себе, а згодом, як тільки відчула себе у творчому морі бісеру, як риба у воді, вже не переймалась: який подарунок вручити друзям. Нині ж Олена Бугаєц робить авторські шедеври навіть на замовлення.

 
Фото0862

Техніка квілінг – це ще одне Оленчине захоплення. А поштовх до творчості забезпечив молодший син: у школі, де він навчається, щораз спонукають до творчості – на свята і так, для душі робити художні поробки. От мама і син, «озброївшись» кольоровим папером і паличками, на які накручували тонкі паперові смужки, сіли якось разом, охайненько, затамувавши подих, клеїли на картон закручені паперові куделики. Виходили вигадливі квіти: троянди, півонії та фіалки. Симпатичний і затишний декор для хатнього інтер’єру. І самій від творчості дух перехоплює, і молодшенький став спокійнішим та більш вдумливим, а що головне: і між мамою й сином виникли зовсім інші, більш довірливі й щирі стосунки.
Хоча Олена давно працює на пошті, і хтось із колег знав про її вподобання, але більшість навіть не підозрювали про її творчі здібності. А ось завдяки конкурсу «Творчість наших колег» дізнаємось про те, які, виявляється, вони талановиті!