Благочинність для дітей-переселенців від миколаївської пошти

16_1

Благочинність у любих її проявах породжує добрі думки й почуття, бажання робити нові благі вчинки заради оточуючих, заради вдосконалення самого себе.

 

І в повній мірі це стосується маленьких громадян, особливо тих, хто у своєму короткому житті вже достатньо перетерпів від безглуздя і свавілля дорослих, – дітей із сімей-переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

 

Тому коли до нашої дирекції звернулася адміністрація Заводського району міськради обласного центру з проханням допомогти підготуватися до школи майбутнім першокласникам, які вимушені були разом з батьками покинути свої домівки в Донецькій та Луганській областях, вагань не було – ДОПОМОЖЕМО!

 

Поштовики постаралися, аби підготовка до школи запам‘яталася малюкам та дорослим не менше, ніж саме свято першого дзвоника.

 
18_1

В одному із кращих спеціалізованих магазинів міста адміністрацією та обкомом профспілки дирекції були придбані якісні і сучасні набори сертифікованого канцелярського приладдя та ранці.

 

А перед початком нового навчального року у приміщенні адміністрації Заводського району без п‘яти хвилин першокласників та їх батьків гостинно зустріли голова адміністрації В‘ячеслав Карцев та в.о. директора Миколаївської дирекції «Укрпошти» Дмитро Ганіченко.

 

Звертаючись до почесних гостей, В’ячеслав Миколайович сказав: «В Заводському районі проживає близько 300 сімей, які приїхали до нас з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО. В них виховується понад 400 дітей різного шкільного віку. Кожен з них нам не чужий. І ми вирішили звернутися в обласну дирекцію підприємства «Укрпошта» з проханням, результат виконання якого Ви бачите й відчуваєте сьогодні. Велика подяка керівництву, профспілкової організації та працівникам дирекції за небайдужість і щиросердє».

 

«Одне з найяскравіших спогадів дитинства, мабуть, кожного з нас – це початок навчання в школі, перший клас, перша вчителька, – взяв слово керівник обласної пошти Дмитро Володимирович. – І ми не хотіли, щоб у наших маленьких співгромадян цей дитячий спогад був затьмарений. Спільно з профспілковою організацією ми придбали найнеобхідніше і сьогодні з радістю передаємо це дітлахам. З однією умовою – щоб отримували тільки високі бали».

 
3_1

Звертаючись до батьків, і В’ячеслав Миколайович, і Дмитро Володимирович, запропонували їм приходити або телефонувати до них з будь-яких питань, адже двері їхніх організацій відкриті для них завжди.

 

А наступного дня свято підготовки до школи продовжилося у дитячому містечку «Казка». На святкову театралізовану концертно-ігрову програму “Нам з тобою завтра до школи”, було запрошено 25 дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей-інвалідів Заводського району, які цього року йдуть до першого класу. Разом з миколаївськими однолітками у святі взяли участь і наші (ми їх так тепер називаємо) першокласники і батьки, з якими ми подружилися напередодні.

 

З першою сходинкою у шкільному житті дітлахів привітали голова адміністрації Заводського району В’ячеслав Карцев, в.о. директора Миколаївської дирекції “Укрпошта” Дмитро Ганіченко, голова Заводської організації Товариства Червоний Хрест Тамара Рудометова. Вони побажали всім школярам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, гарного настрою та справжніх друзів.

 

Яскравим та запальним виступом всіх глядачів вразив зразковий ансамбль танцю “Оксамит”. Майбутні першокласники приймали активну участь в іграх та конкурсах. Разом з Чарівником, Бабою-Ягою та листоношею Пєчкіним готувалися до школи – вчилися плести коси, щоб бути охайними, збирали у портфель шкільне приладдя, на жартівливих уроках вчилися писати, рахувати, малювати.

 

Всі дітлахи отримали позитивні емоції та яскраві враження, які запам‘ятаються надовго.

 

Отже, цими днями в адміністрації Заводського району та дитячому містечку «Казка» маленькі і дорослі громадяни нашої єдиної країни придбали нових друзів в особі поштовиків і представників органів місцевого самоврядування.

 

Така спільна робота поштового відомства Миколаївщини та місцевої влади, спрямована на благо людей, буде тривати й далі.