Будуємо майбутнє Укрпошти!

3

У Львові відбулася виробнича нарада по обговоренню питань щодо будівництва першого в Україні поштово-логістичного центру. З робочим візитом до Львівської Укрпошти прибуло керівництво Генеральної дирекції Укрпошти та керівники двох структурних підрозділів головної структури – Інформаційно-розрахункової дирекції та дирекції з оброблення поштових перевезень. На порядку денному було обговорення доцільності будівництва поштово-логістичного центру та перехід до сучасної поштової інфраструктури.

 
1

Як зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук: «Сучасний ринок диктує нам свої вимоги, тому насьогодні будівництво надсучасного сортувального центру – це перш за все потреба. Для того, щоб споживач вчасно отримував свою кореспонденцію, посилки чи газети, ми повинні змінити технології обробки поштових відправлень та модернізувати виробничий процес. Тому до будівництва поштово-логістичного центру ми повинні підійти дуже серйозно, сьогоднішній наш візит до Львова надасть можливість прийняти правильне рішення, поставити завдання науковцям для розроблення технологічної частини, а також оглянути ділянку під будівництво сортувального центру.»

 
6

Презентацію для учасників наради провів в.о.директора Львівської дирекції Микола Ростов, який показав в яких умовах працює дирекція сьогодні і, які зміни очікують Укрпошту після будівництва сортувального центру. Доцільність, шляхи вирішення проблемних питань, зони обслуговування та географічне розташування все було запрезентовано у вигляді слайд-шоу.

 

Як результат, сортувальний центр повинен обслуговувати 8 областей України Західного напрямку, скоротити термін пересилання кореспонденції та вантажів, зменшити витрати на перевезення пошти, оптимізувати мережу логістики в зоні обслуговування тощо.
Отож ще не одну виробничу нараду доведеться провести для запуску будівництва, проте це вже початок поштових перетворень.

2