Чарівний світ філателії

123

18 грудня 2015 року працівники відділу продажу послуг Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» провели відкритий урок для учнів 6 класів Черкаської загально – освітньої школи №3 . Учні поринули у чарівний світ філателії та посткроссінгу. Діти із захопленням слухали розповіді та із задоволенням підтримували розмову.

 

Наприкінці зустрічі, учнів розважали «поштовими» конкурсами, у яких діти могли проявити себе, розвити свою ерудицію та за свої знання отримати подарунки. Відгадували кросворд, складували самостійно конверти та вчились правильно їх заповнювати. Всі діти були з подарунками та на згадку отримали листівки «Postcrossing».

 

Черкаська дирекція УДППЗ «Укрпошта» планує щомісяця проводити подібні заходи у школах м. Черкаси, тому що у час інформаційних технологій, діти не отримують належних знань з історії виникнення та розвитку філателії та колекціонування, історії друкування поштових марок, історії пошти. Такі інформативні зустрічі, дають дітям здатність до творчої та духовної самореалізації, розвитку асоціативного мислення, здатності бачити протиріччя, переносити знання й уміння у нові ситуації, формувати незалежність суджень.