Чарівний Світ Філателії

a2

19 серпня 2015 р. Донецька Дирекція УДППЗ «Укрпошта» провела зустріч з дітьми у таборі «Берізка», що знаходиться у селище Брусіно Донецької області. Дітлахи поринули у чарівний світ філателії та із захопленням слухали розповіді філателіста Михайла Семеновича, який вже як 50 років займається улюбленою справою. Дітям була представлена колекція як старих так і нових марок, кожна марка несе в собі частинку історії того часу…Діти дізналися для себе багато нових фактів з філателії та і з задоволенням підтримували розмову.

 
a1

Заступник директора Карпенко Юрій Іванович розповів дітям про проект «Напиши солдату», який Донецька Дирекція започаткувала у червні. Кожна дитина змогла заповнити листівку зі словами побажання або намалювати малюнок військовим, які знаходяться на лінії фронту. Усі листівки будуть передано бійцям у зоні АТО.

 

Наприкінці зустрічі, малечу розважали «поштовими» конкурсами, у яких діти могли проявити себе, розвити свою ерудицію та за свої знання отримати подарунки. Відгадували кросворд, складували самостійно конверти, робили з конверта художній та вчились правильно його заповнювати, а також наклеювати марки. Всі діти були з подарунками та на згадку отримали «Набір юного філателіста».

 
a3

Донецька дирекція планує проводити подібні заходи у школах м. Слов’янська, тому що у час інформаційних технологій, діти не отримують належних знань з історії виникнення та розвитку філателії та колекціонування, історії друкування поштових марок, історії пошти. Такі інформативні зустрічі, дають дитині здатність до творчої та духовної самореалізації, розвити творчі здібності, логічно мислити, генерувати нові ідеї, фантазувати, розвивати асоціативне мислення, здатності бачити протиріччя, переносити знання й уміння у нові ситуації, формувати незалежність суджень…

 

Відео