Час доставки відправлень до США у передріздвяний період може збільшитися

У передріздвяний період потік відправлень з України до США збільшується в два, три, або навіть чотири рази від звичайної щоденної норми, що викликає перевантаженість авіаліній і, як наслідок, збільшення часу доставки поштових відправлень.
 
Для забезпечення вчасної доставки відправлень до США Укрпошта додатково залучила європейські авіакомпанії та розробила альтернативні транзитні маршрути з використанням перевантаження поштових відправлень у міжнародних хабах у різних країнах. Однак, зростання обсягів продажів із Китаю / Європи до США в цей період («Чорна п’ятниця», «День холостяка») також створює пікові навантаження на всі транзитні аеропорти світу (Стамбул, Баку, Франкфурт та ін.).
 
Враховуючи загальну перевантаженість міжнародних транспортних хабів, просимо клієнтів заздалегідь планувати міжнародні поштові відправлення призначенням до США.
 
Маршрути до Європи, країн СНД, Азії та Австралії працюють у звичайному режимі.
 
Додатково: у разі необхідності доставити термінове замовлення до США, у Києві та Харкові існує можливість скористатися спільним рішенням Укрпошти та DHL Express, тобто здати відправлення в Укрпошті, але зі швидкою експрес-доставкою мережею DHL за спеціальним тарифом. Деталі за телефоном 0 800 300 545.