Чергова зустріч директора. Продовження діалогу

????????????????????????????????????

Вже стало доброю традицією проводити розширені наради з працівниками Центрів поштового зв’язку Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Чергова зустріч директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гуляна Ваграма Генриховича відбулася 27 липня поточного року у Центрі поштового зв’язку №7 (м. Павлоград), де він побував з робочим візитом. На нараді були присутні більше 200 працівників відділень поштового зв’язку.

 

Провели зустріч в формі діалогу, спрямованого на зворотній зв’язок та обмін досвідом між фахівцями дирекції та працівниками Центру. Присутні обговорювали результати виконання планових показників, визначали основні напрямки подальшої роботи для покращення результатів роботи. Не залишили поза увагою питання безпеки. Окремо розглянули питання якісного обслуговування переселенців. Всі учасники мали можливість задати питання директору та його заступникам і отримати повні відповіді, а також внести свої пропозиції, щодо подальшого розвитку ЦПЗ.

 

Основний акцент було зроблено на прийманні комунальних платежів, сервісу «Кур’єрська доставка», реалізації періодичних друкованих видань, роботі з корпоративними клієнтами, залученню до співпраці нових.

 

Зупинялись на питанні збільшення передплатних тиражів періодичних друкованих видань, бо це є однією з послуг, що гарантує отримання стабільних доходів. Ваграм Генрихович відмітив, що в умовах постійно зростаючої конкуренції всім потрібно працювати над покращенням обслуговування клієнтів та збільшенням рівня доходів.

 

Директором, також, було приділено увагу готовності відділень поштового зв’язку Центру до роботи в осінньо – зимовий період, а саме технічному стану систем опалення, ремонту й утепленню будівель та споруд.

 

В підсумку, були визначені пріоритетні завдання розвитку підрозділу. Ваграм Генрихович подякував за роботу та нагородив колектив працівників відділення поштового зв’язку Богуслав та начальника відділення поштового зв’язку Вербки, Трохименко Наталію Миколаївну грамотами Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта», за високі організаторські здібності по виконанню планових завдань, якісне обслуговування клієнтів та особистий внесок в розвиток поштового зв’язку.

 

Проведення подібних зустрічей планується по всім безбалансовим виробничим підрозділам, бо вони мають на меті спілкування керівництва з працівниками, які безпосередньо надають послуги поштового зв’язку. Плануючи проведення таких зустрічей, керівництво дирекції ставить собі за мету, не тільки донести до відома працівників інформацію, що називається з «перших рук», а і найголовніше, почути кожного працівника, який безпосередньо спілкується з споживачами послуг.