Загальна інформація


Чернівецька дирекція ПАТ “Укрпошта”
вул. Худякова, 6, м. Чернівці, 58002
телефон: (0372) 52-29-32;
факс: (0372) 51-54-67
e-mail: chpost@cv.ukrtel.net

Керівництво
Директор
Цюпак Ярослав Степанович
особистий прийом громадян
1-й четвер місяця з 16:00 до 19:00
тел. (0372) 55-29-32
——————————————————————————–

Заступник директора з питань продажу послуг
Дубовінський Василь Вікторович
особистий прийом громадян
1-й вівторок місяця з 16:00 до 19:00
тел. (0372) 55-09-93
——————————————————————————–

Заступник директора з питань технології послуг
Климук Микола Андрійович
особистий прийом громадян
2-й вівторок місяця з 16:00 до 19:00
тел. (0372) 55-26-79
——————————————————————————–

Заступник директора з питань економіки
Космачевська Лариса Теофілівна
особистий прийом громадян
1-ша середа місяця з 16:00 до 19:00
——————————————————————————–

Головний бухгалтер
Жижиян Сергій Іванович
тел. (0372) 55-31-87
тел. моб. (067) 400-52-74

Інформація про закупівлі

У відповідності до Закону України «Про особливості здійснення державних закупівель в окремих сферах господарської діяльності» та Роз‘ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про застосування положень вказаного Закону до закупівель товарів робіт та послуг №3302-04/23577-12 від 18.07.2012р., ПАТ «Укрпошта» без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель” має здійснювати закупівлі товарів, та послуг вартість яких не перевищує 5 млн.грн та робіт, вартість яких не перевищує 10 млн. грн., а також товарів, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що ПАТ «Укрпошта» не займає монопольне становище щодо цих товарів на ринку.

З метою дотримання основних принципів здійснення державних закупівель, закріплених Законом України “Про здійснення державних закупівель”, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів, запобігання корупційним діям і зловживанням, відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення постачальників (виконавців) при здійсненні ПАТ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» ПАТ «Укрпошта» у цьому розділі розміщує інформацію про заплановані закупівлі товарів робіт та послуг, що здійснюватимуться без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

Суб‘єкти господарювання, що мають бажання взяти участь у конкурсі із визначення постачальників (виконавців) при здійсненні ПАТ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» мають подати конкурсну пропозицію у відповідності до запиту що оприлюднюється у цьому розділі.

№ з/п
Предмет закупівлі
Дата та час подання конкурсних пропозицій
Примітка

Хроніки подій

Славні традиції поштовиків Буковини

Літопис поштового зв’язку на Буковині прийнято розпочинати з другої половини XVIII століття. Перша згадка про пошту у Чернівцях відноситься до 1772 року, а перший поштамт на звичному для всіх чернівчан місці – Поштовій (Худякова) вулиці – відкрився 1 січня 1783 року. До речі в різні часи вулицю по – різному перейменовували, але до неї незмінно поверталася історична назва. Зокрема, в науково-довідковій бібліотеці державного архіву Чернівецької області у списку вулиць і площ міста датованого 1895 роком значиться вул. Постгассе (Postgasse), на якій за адресою вул. Постгассе, 14 розташовувалась дирекція пошти і телеграфу. У списку установ та підприємств м. Чернівці станом на 10 березня 1941 р. значиться установа пошти за адресою: вул. Поштова, 14. Також в документах виконавчого комітету Чернівецької міської ради депутатів трудящих є відомості про те, що на засіданні виконкому від 14 серпня 1945 р. прийняте рішення № 22 про затвердження Постанови Чернівецького виконкому міської Ради № 253 від 12.08.1945 р. «Про перейменування площ та вулиць», згідно якого вулиці Букурештілор відновлено назву – Поштова.

За доби середньовіччя, коли наш край перебував у складі Молдавського князівства у відомстві чернівецького старости були три писарі-логофети, які за певну винагороду могли написати листа. Крім того, серед старостинських службовців існував підрозділ, що складався з 10 кінних арнаутів на чолі з чаушем, які (знову ж таки, за винагороду) доставляли листи.

Першу постійну пошту в Чернівцях було створено з приватної ініціативи Іогана Пауля Фогеля. Походив він з Відня і служив у Чернівцях як військовий кур’єр, а після закінчення служби працював канцеляристом у військовій адміністрації Буковини. 1781 року він придбав ділянку землі. На придбаному ґрунті Фогель спорудив будинок і конюшню. Найвірогідніше, що саме в цьому будинку й було відкрито першу постійну пошту в Чернівцях. До речі, в аналогічній споруді знаходиться центральний офіс пошти Словенії.

Очевидно, Фогель спочатку жив при пошті, а згодом, ставши на ноги, купив собі ліпше помешкання поблизу. До речі, наприкінці XVIII – у першій половині XIX ст. керівники установ і закладів зазвичай мали квартири там, де працювали. Директор гімназії із сім’єю жив у приміщенні гімназії, начальник тюрми – у тюрмі (!), бургомістр – на третьому поверсі ратуші. Отже, у відповідності з духом часу завідувач пошти просто мусив мешкати при ній або десь поряд.

Цікавим фактом є те, що загальний баланс поштового зв’язку на Буковині наприкінці XVIII – на початку XIX ст. був від’ємним. Держава мусила його дотувати на суму 1100-1200 флоринів на рік. Причина цього полягала у майже суцільній неписьменності населення Буковини, яке не користувалося поштовим зв’язком і не передплачувало періодичних видань, яких, зрештою, й не було. Але показовим є те, що розуміючи важливість поштового зв’язку для розвитку економіки, держава матеріально підтримувала пошту.
Перспективи розвитку, нові продукти від Укрпошти.

Зважаючи на те, що традиційні послуги з пересилання листів, посилок бандеролей, передплати періодичних друкованих видань сьогодні не можуть покривати витрати на утримання мережі об’єктів поштового зв’язку, особливо в сільській місцевості, для ПАТ «Укрпошта» актуальними стають інші виді діяльності. Сьогодні, особливої актуальності набувають фінансові послуги. На ринку збору платежів дирекція успішно співпрацює з регіональними філіями «Укртелеком», «Обленерго», «Чернівціводокал», «Теплокомуненерго», комерційним банком «Дельта».

Останніми роками набирає обертів послуга «Товари – поштою» за каталогами фірм «Neскеrmаnn», «Ів Роше», «Altas/Рrovea».

Перспективною є послуга з розміщення реклами на конвертах. Нею можуть скористатися як бізнес-компанії, так і приватні особи. Послуга передбачає розміщення реклами на конвертах та їх подальшу реалізацію через торгівельну мережу «Укрпошти». Щоправда, при доволі низькій ціні розміщення реклами – від 40 до 28 гривень за 1000 шт. (в залежності від тиражу), мінімальна партія замовлення складає 50 000 одиниць.

На сьогодні можна констатувати, що доволі успішним виявився проект «Власна марка». Суть послуги полягає у нанесенні друкарським способом обраного замовником зображення на купон художньої поштової марки з подальшою можливістю наклеювання на конверт і пересилання. Фізичні і юридичні особи можуть замовити зображення особистого фото, портретів рідних чи близьких, улюблених тварин, товарного знаку або логотипу фірми та надіслати відправлення за будь – якою адресою. Можна стверджувати, що послуга «Власна марка» може здійснити мрію кожного про увічнення в історії.

Однак, окремо можна виокремити надзвичайно перспективну послугу з кур’єрської доставки кореспонденції, яка діє під девізом “Кур’єрська доставка! Укрпошта – Ваш вибір” . Пункт прийому кур’єрських відправлень знаходиться в центральному поштовому офісі м. Чернівців на вулиці Худякова, 6, телефон 52-28-96. За бажанням поштові кур’єри готові забрати відправлення з дому чи офісу і доставити в межах Чернівців, до районних центрів області, м. Києва чи будь-якого обласного центру України.


Будівля Чернівецької дирекції

Новини
2451066
ОЛЬГА КОБИЛЯНСЬКА – ЦАРІВНА ВИСОКОЇ ДУХОВНОСТІ
Як ні про кого про неї сказано багато величних оцінок: “Ясна зірка Буковини”, “Орлиця гір зелених Буковини”, “Співець народної долі”. “Буковинська орлиця”. Це все про Ольгу Кобилянську – класика української літератури. Іван Франко писав: “Ольга Кобилянська – визначне явище у новій українській літературі. Серед українських письменниць вона не має суперниць в жанрі новели і роману, а її роман “Земля”, крім літературної і мовної вартості, матиме тривале значення ще й як документ способу мислення нашого народу”…
___________________________________________________________
1
ПОШТОВИКАМ-СПОРТСМЕНАМ – КУБОК ПЕРШОСТІ
У листопадовий, не по-осінньому, теплий день стадіон на вулиці Воробкевича у Чернівцях був преповнений. Подивитися захоплюючий турнір з футболу, приурочений Дню радіо, телебачення та зв’язку, прийшли не лише працівники Чернівецтького тролейбусного управління, комунального підприємства «Чернівціводоканал», Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта», які вийшли у фінал цього наймасовішого виду спорту, а й численні уболівальники…
____________________________________________________________
1414124
Міністр відвідав Чернівецький поштамт на вулиці Поштовій…
Храмове свято Чернівців, яке відзначається у жовтні, цього року було вельми багате на гостей з усіх континентів світу. У складі урядової делегації в урочистостях з нагоди Дня міста взяв участь Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський. Як офіційна особа я вперше приїхав до Чернівців, сказав Андрій Миколайович під час зустрічі з директором Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» Ярославом Цюпаком…
______________________________________________________________
Оголошення про продаж автомобілів

№ п.н. Тип, марка
та номер
транспортного засобу
Рік
випуску
Вантажна ємкість
(т)
Об’єм двигуна
(см.куб)
Пробіг
(км)
Стан
1 легковий
ВАЗ 21043
СЕ 3561 АВ
2004 0,4 1500 360,30 Обгоріла.
Потребується
кап. ремонт
2 легк. фургон
Сітроен С-15
СЕ 1521 АО
1994 0,56 1900 318,30 Потребується
кап. ремонт
3 легк. фургон
Сітроен С-15
CЕ 2975 АР
1996 0,56 1900 322,80 Потребується
кап. ремонт
4 вант. фургон
ГАЗ – 5307
СЕ 1725 АО
1992 1,5 2445 506,00 Потребується
кап. ремонт
5 вант. пасаж. фургон
УАЗ – 3909
СЕ 2561 АР
2000 0,80 2445 378,00 Потребується
кап. ремонт
6 легковий
ГАЗ 31029
СЕ 1021 АК
1994 0,4 2450 587,10 Потребується
кап. ремонт
7 вантаж. фургон
ВІС 2345
СЕ 1731 АО
2000 0,4 2445 351,80 Потребується
кап. ремонт
8 вант.пасажирський
Мазда Е 2200
СЕ 1527 АО
1996 0,8 2200 915,60 Потребується
кап. ремонт

__________________________________________________________

news5
Відкритий лист Укрпошти до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода
02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми «Схеми» вийшов сюжет «Корупція поштою», в якому йдеться про нібито завдані “Укрпошті” збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та сервісі YouTube…
________________________________________________________

Вакансії
Шановні передплатники!
ШАНОВНІ ПЕРЕДПЛАТНИКИ!

Пропонуємо Вам оформити передплату на періодичні друковані видання на 2018 рік.
Приймання передплати з поточних місяців проводиться:

 • на загальнодержавні видання – в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.
 • на місцеві видання (обласні, міські, районні) до 25 числа, включно, кожного місяця що передує передплатному.
 • Передплата проводиться відповідно до наказу ПАТ «Укрпошта» від 12.04.2018 року №475 за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 27 березня 2018 року №140 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою.

  Для швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом «Онлайн передплата»

  Каталог видань України «Преса поштою» на II півріччя 2018 року» завантажити

  • Каталог видань України «Преса поштою» на 2018 рік >>> завантажити
  • Каталог видань зарубіжних країн на II півріччя 2018 року>>> завантажити