Чужих дітей не буває

4 (3)

До акції оголошеною Укрпоштою «Збери кошик для дітей сиріт» із задоволенням приєдналися і харківські поштовики. Солодощі, іграшки, засоби особистої гігієни, одяг, канцтовари, книги – такий вміст зібраних 112 посилок з дарунками для малечі.

 

Зібрані в ході акції гостинці буде передано до чотирьох дитячих установ – Харківський обласний притулок, Сахновщинський реабілітаційний центр, Красноградський центр психологічної реабілітації дітей, Зміївськой дитячий будинок.

 

З величезним задоволенням поштарі вирушили в гості до малечі Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Дітвора із захватом розпаковували привезені поштовиками коробки приємного клопоту тут вистачило на цілий день. Поки малеча з цікавістю розглядала вміст коробок шестирічний Рома миттю осідлав величезну м’яку овечку –гойдалку. Трьохрічному Владику полюбилася плюшева собачка, з трьох запропонованих імен – Шарик, Бобік і Тузик хлопчик обрав останнє і весело розсміявся – ім’я для нового друга йому дуже сподобалось. Жвавій Алінці дісталось ведмежа – також яскравого зеленого кольору, як і її майка. Дівчинка повела гостей в спальню показувати своє ліжечко, де, судячи з усього, тепер і житиме плюшевий друг. Дивлячись на веселу метушню малят, розумієш: немає нічого дорожчого за дитяче щастя!

 
2 (3)

– «Зараз у нас 46 дітей – від 3 до 18 років. У Центрі діти знаходяться не більше дев’яти місяців, поки їх не розподілять в приймальні сім’ї, дитячі будинки родинного типа, інтернати, – говорить директор КУ «Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Наталія Жизлова. – З Харківською дирекцією ми працюємо не перший рік. Торік, наприклад, в рамках акції «Подаруй дитяті радість читання», вони оформили нашому центру безкоштовну підписку на дитячі видання. Дуже хочемо, щоб наша дружба продовжувалася.»

 

Харківська дирекція щиро дякує, усім хто долучився до акції , адже участь в таких заходах – це шанс для кожного зробити добру справу, подарувати частку любові тим, хто потребує уваги і турботи.