УДППЗ «Укрпошта» пропонує підприємствам та організаціям всіх форм власності співпрацю щодо здійснення різноманітних видів грошових виплат поштовими переказами (виплата заробітної плати, страхових премій, дивідендів, аліментів, повернення коштів, тощо).

Поштові перекази в межах України здійснюються виключно у національній валюті. Приймаються для пересилання від юридичних осіб на адресу фізичних осіб або до запитання в усіх об’єктах поштового зв’язку та через корпоративний сайт підприємства в режимі он-лайн. Поштові перекази пересилаються в межах України з використанням внутрішньодержавної платіжної системи “Поштовий переказ”. Поштові перекази можуть бути звичайними та терміновими.

Доставка внутрішніх поштових переказів здійснюється листоношею згідно вказаної адреси без додаткової оплати. У разі відсутності адресата вдома, виплата внутрішнього поштового переказу здійснюється у об’єкті поштового зв’язку за місцем обслуговування
Поштові перекази юридичних осіб приймаються для пересилання після надходження коштів, призначених для переказу, та плати за їх пересилання. Пересилання поштових переказів може здійснюватись як з укладанням договору з юридичною особою на пересилання поштових переказів так і без.

Додаткові послуги, що надаються при пересиланні поштових переказів:

  • повідомлення про вручення поштового переказу (тарифи приведені без урахування ПДВ);
Повідомлення про вручення, грн. 3,50
  • письмове повідомлення, адресоване одержувачу переказу (не більш 10 слів або 254 символів).

Повідомлення про вручення поштового переказу може бути надіслане за допомогою:

  1. рекомендованого повідомлення;
  2. електронної пошти (при здійснені переказу через Інтернет);
  3. SMS-повідомлення.