УДППЗ «Укрпошта» пропонує підприємствам та організаціям всіх форм власності співпрацю з приймання платежів від населення на їх користь. Підприємством здійснюється приймання різноманітних видів платежів на користь  юридичних осіб-постачальників послуг, організацій, банківських та фінансових установ. Також приймаються платежі до бюджету, штрафи, податки та збори.

Приймання платежів здійснюється в усіх відділеннях поштового зв’язку по всій Україні, листоношами безпосередньо вдома у платників та через корпоративний сайт підприємства в режимі он-лайн.

Прийняті кошти перераховуються на відповідні рахунки одержувачів в строки, обумовлені в договорі, а у разі приймання платежів без укладання договорів діють наступні строки:

  • протягом 3-х робочих днів без урахування дня приймання;
  • для об’єктів поштового зв’язку, що знаходяться у сільській місцевості, строк перерахування подовжується на час, необхідний для доставки документів до поштамтів, центрів поштового зв’язку, поштамту-ЦПЗ, які здійснюють контроль та перерахування прийнятих платежів.

За прийнятими платежами формуються електронні реєстри прийнятих платежів. Форма реєстрів, засоби та терміни передачі замовнику визначаються окремо у договорі на приймання платежів.

Об’єкти поштового зв’язку УДППЗ “Укрпошта” здійснюють приймання платежів з торговельною виручкою. Представник юридичної особи може здати отриману виручку у об‘єкті поштового зв’язку для подальшого зарахування її на рахунок компанії.

Приймання платежів з торговельною виручкою здійснюється на договірних умовах. Обов’язковою умовою укладання таких договорів є встановлення графіку подання до об’єктів поштового зв’язку платежів з торговельною виручкою.