Отримуйте видання на будь-який смак з понад 12 тис. найменувань нашого каталогу! Доставка передплачених видань здійснюється в усі населені пункти України. Ознайомтеся з електронною версією каталогів тут

та за бажанням оформіть передплату он-лайн.

Як передплатити:

Зверніться до відділення поштового зв’язку, центру поштового зв’язку, поштамту, заповніть бланк абонемента та оплатіть послугу.
Оплата послуг здійснюється як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

Передплата з поточних місяців на видання, які включені до „Каталогу періодичних видань України”, проводиться:

  • в обласних центрах і містах Києві, Сімферополі, Севастополі до 10 числа;
  • в інших населених пунктах – до 5 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.

Проведення передплати на місцеві видання (обласні, міські та районні) у кожному регіоні забезпечується в строки, визначені договірними відносинами між видавництвами, редакціями (орієнтовано до 25 числа кожного місяця).

Переадресація передплати:

  •    За бажанням передплатника періодичне друковане видання може бути переадресоване для доставляння за іншою адресою.
  •      Для оформлення переадресування передплатнику необхідно звернутися до відділення поштового зв’язку, яке здійснює доставку передплачених видань.

Анулювання передплати може здійснюватися: 

  •         з ініціативи передплатника, через його небажання отримувати передплачене видання;
  •         з ініціативи розповсюджувача, якщо передплатник при зміні місця проживання (або з інших причин) не переадресував передплату або не одержує її безпосередньо в доставному об’єкті протягом одного місяця;
  •           з ініціативи видавця, у разі припинення виходу видання з друку.

Розповсюдження періодичних друкованих видань вроздріб:

В об’єктах поштового зв’язку реалізується широкий асортимент періодичних друкованих видань вроздріб – до 300 найменувань видань в одному відділенні поштового зв’язку.

Для редакцій (видавництв) періодичних друкованих видань за передплатою та вроздріб з метою розповсюдження через мережу УДППЗ “Укрпошта” періодичних друкованих видань загальнодержавної сфери розповсюдження необхідно звернутися до ДП “Преса”, обласної (місцевої, районної, міської) сфери розповсюдження – до відділу передплати відповідного філіалу УДППЗ “Укрпошта”.