Демянович Любов Василівна – 40 років сумлінної праці у поштовій галузі!

DSC 11

28 жовтня заступник директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Демянович Любов Василівна відсвяткувала 40 років відданого служіння поштовому зв’язку України.

 

40 років тому вона вперше переступила поріг Дніпропетровського поштамту, заступивши на посаду учня оператора поштового зв’язку. З тих пір і по цей час вся її доля нерозривно пов’язана з поштою. З часом, змінювались назви установи, посади, але незмінною залишалась любов до поштового зв’язку. Любов Василівна за цей час закінчила Харківський електротехнікум зв’язку, Українську державну академію зв’язку ім. Попова. Саме завдяки своїй наполегливості, цілеспрямованості, великій відповідальності та незламному прагненню йти тільки вперед Демянович Любов Василівна досягла неабияких кар’єрних успіхів.

 

Любов Василівну вітав увесь дружний колектив поштового зв’язку Дніпропетровщини. Чимало людей висловлювали подяку за довгі роки роботи на підприємстві та незламність у професіональному виборі. Любов Василівну привітав виконуючий обов’язки директора Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Гулян Ваграм Генрихович. За його ініціативи від керівництва генеральної дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Любов Василівна була нагороджена почесною грамотою з нагрудним знаком «Почесна відзнака» за значний особистий внесок у розвиток поштового зв’язку, 40річну сумлінну працю. Ваграм Генрихович урочисто вручив відзнаку і грамоту із побажаннями подальших успіхів і плідної співпраці! Також вітали її колеги – працівники Дніпропетровської дирекції Укрпошти, заступники директора, головний бухгалтер, начальники Цеху оброблення пошти, Цеху перевезення пошти, голова профспілкової організації Дніпропетровської дирекції, начальники відділів та служб. Лунали слова вдячності за роботу, підтримку колег, доброзичливість, чуйність, але окрім цього – вміння проявити наполегливість та сильний дух у вирішенні робочих питань.

 

Для всіх колег Любов Василівна – справжній приклад фахівця та жінки, яка щиро любить свою професію. Весь колектив її поважає та захоплюються наснагою. Кожен робочий день вона вітає своїх колег сердечною посмішкою, а кожна справа їй до снаги. «Поштова сім’я» – це її вірні друзі та однодумці, які знають всі грані таланту Любові Василівни. Протягом всього професійного шляху вона вивчала все нові та нові грані поштової справи. Любов Василівна – прекрасний фахівець, неперевершений знавець технології. Її досягнення викликають захоплення! Бажаємо Вам нових творчих ідей, подальшої наснаги в роботі, успіхів, дарувати всім щиру посмішку та допомагати колегам в роботі своїм професіоналізмом та неабияким досвідом, бо Ви невід’ємна частина нашої «поштової сім’ї»!