«ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ» – СВЯТО ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ

?????????????

В сучасному розвиненому й повному всіляких новітніх технологій світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно охороняти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі крихке, залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки. Пам’ятати про це потрібно кожного дня, кожної години, і все ж для нагадування про це відвели спеціальний день, яким є третя субота квітня.

 
DSC07023

В Івано-Франківській дирекції УДППЗ “Укрпошта” стало уже традицією проводити ряд заходів, присвячених Всеукраїнському Дню довкілля. Потрібно сказати, що підготовка до Дня Довкілля щорічно проходить дуже активно. Розробляються й затверджуються плани екологічних заходів, створюється штаб координації роботи даних питань.

 

Відповідно до наказу УДППЗ “Укрпошта” №261 від 06.04.2016р. «Про організацію проведення заходів з благоустрою» Івано-Франківські поштовики приєдналися до акції «За чисте довкілля» метою якої є залучення найбільшої кількості працівників до участі у поліпшенні стану довкілля, озеленення, благоустрою території.

 

Загалом в акції взяли участь 1854 поштовики, прибрано 3,7 га землі, висаджено 65 дерев, упорядковано 0,2 га газонів та ліквідовано 9 не санкціонованих сміттєзвалищ.

 

Щороку весь світ прибирає планету. І ми, поштовики, зробимо наше довкілля чистим і привчимо один одного не смітити.

 

Нехай небо буде мирним, а Україна чистою!