День Незалежності

hm1

День прапора та День Незалежності Украіни! У 1991 році 23 серпня у столиці нашої держави замайорів синьо-жовтий стяг, давши зрозуміти усім, що тепер ми – незалежні. Тому це свято для українців є важливим. Здійснилася мрія усього нашого народу – бути господарями на своїй українській землі.

 

Напередодні свята Дня Незалежності України Хмельницька дирекція УДППЗ «Укрпошта» привітала усіх хмельничан та гостей міста з Днем прапора та Днем Незалежності України. З гарним настроєм, посмішками та у вишиванках учасники заходу зібралися на майданчику перед поштамтом та випустили кульки з листівкою-вітанням в небо вигукуючи «Слава Україні» – символічно позначивши свободу та незалежність.

 

Привітав усіх із святом Дня Незалежності заступник директора з питань продажу послуг Хмельницької дирекції УДППЗ «Урпошта» Буря Микола Леонтійович. «Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Щиро сподіваймося, що разом, ми усе здолаємо і нам підкорюватимуться будь-які висоти. З Днем Незалежності України!» – сказав Микола Леонтійович.

 

24 серпня були покладені квіти до пам`ятних знаків та пам`ятників видатним діячам українського державотворення.

 

На жаль, і цього року цей день має присмак втрат.

 

Ми не можемо повноцінно святкувати, адже ворог на Сході порушив наші кордони та зазіхає на землю, яка по праву належить нашим предкам. І ми маємо відвойовувати власні землі та відстоювати права та свободи громадян.

 

В сьогоднішній непростий час кожен українець зрозумів важливість таких слів як незалежність, Держава, мова, єдність! Ми сьогодні переживаємо непрості часи, перед нами складні і великі завдання. Але разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху до зміцнення і процвітання України!