День передплатника

1

День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, представників ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг.

 

Розпочали День передплатника з обласного центру – 26 квітня у ВПЗ №18 Івано-Франківського. Працівники пошти як завжди «озброїлися» каталогами, журналами та газетами. Всі видання, які представили на Дні передплатника, були розкладені на спеціальному стенді та столі. Також підготували інформацію для передплатників, провели роз’яснювальну роботу. Наша головна задача у День передплатника познайомити якомога більше відвідувачів з чарівним світом друкованого слова, а також залучити нових читачів і передплатників. Саме в цей день у кожного бажаючого є можливість погортати та більш детальніше ознайомитись з виданнями з їх вмістом, оформленням та дизайном засобів масової інформації.

 
2

Друковане слово для кожної людини завжди було і залишається невід’ємною частиною життя. Газети, журнали дають змогу дізнатися чимало новин, поглибити галузеві знання, задовольнити інформаційні, освітні та культурні потреби. Самовіддана праця поштовиків допомагають зберегти духовну скарбницю нашого суспільства та сформувати громадську думку світогляд підростаючого покоління.

 

Тож настрій панував веселий та дружній, мешканці міста активно цікавилися сучасними виданнями. Потенційні підписники не відкладаючи в довгий ящик, підписувались на улюблені видання.