День передплатника

IMG_0514 IMG_2658 IMG_2659 IMG_2660 IMG_2661

З початку передплатної кампанії-2016 у відділеннях поштового зв’язку працівники Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» проводять «Дні передплатника». Зокрема, четвертого травня у ВПЗ Луцьк-25 за участі представників волинських редакцій газет, свято для передплатників тривало протягом усього дня. Такі «виставки» друкованого слова вже давно полюбилися нашими постійним відвідувачам і вони залюбки, щоразу, приходять, щоб ознайомитися з новою пресою та передплатити ту періодику, що сподобалася.

 

Потрібно відзначити, що багато редакцій газет, з метою збільшення кількості передплатних видань, залишають для розповсюдження у День передплатника примірники своїх газет чи журналів. Така реклама найбільш ефективна, бо навіть, прочитавши газету вдома, читач, зазвичай, оформить подальшу її передплату.

 

Також, працівники Відділу передплати періодичних видань Волинської дирекції Укрпошти розповіли про цікаву акцію «Декадна передплата», що триватиме з 23 травня по 3 червня 2016 року в усіх відділеннях Укрпошти, яка дозволить не тільки економити кошти, але й мати можливість передплати кілька періодичних видань.