День передплатника

IMG_0011

День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, представників ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг.

 

Працівники пошти як завжди «озброїлися» каталогами, журналами та газетами, на спеціальному стенді підготували інформацію для передплатників, провели роз’яснювальну роботу. Наша головна задача у День передплатника познайомити якомога більше відвідувачів з чарівним світом друкованого слова, а також залучити нових читачів і передплатників. Саме в цей день у кожного бажаючого є можливість погортати та більш детальніше ознайомитись з виданнями. Ознайомитись з вмістом, оформленням та дизайном засобів масової інформації.

 

На цій жвавій зустрічі також були присутні представники обласного видання «Репортер» та «Галичина», які старанно агітували потенційних підписників звертати увагу на місцеві ЗМІ та підтримувати своїх видавців.

 
IMG_0021

Саме завдяки плідній співпраці поштовиків та ЗМІ друковане слово для кожної людини завжди було і залишається невід’ємною частиною життя. Газети, журнали дають змогу дізнатися чимало новин, поглибити галузеві знання, задовольнити інформаційні, освітні та культурні потреби. Самовіддана праця поштовиків і творчий пошук газетярів допомагають зберегти духовну скарбницю нашого суспільства та сформувати громадську думку світогляд підростаючого покоління.

 

Тож настрій панував веселий та дружній, мешканці міста активно цікавилися сучасними виданнями. Потенційні підписники не відкладаючи в довгий ящик, підписувались на улюблені видання.

 

Працівники відділу передплати подякували тим, хто прийшов на День передплатника, Вони запевнили, що всіляко сприятимуть тому, щоб друковані видання за передплатою отримували більше мешканців міста.