День передплатника

IMG_5348

Безліч жителів Вінничини отримують газети та журнали за передплатою. І не секрет, що День передплатника налагоджує зв’язок між редакціями та багатьма читачами. Тому відділенні поштового зв’язку №50, що у м. Вінниця, відбувся День передплатника. Під час проведення заходу працівники пошти запрошували містян до відділення поштового зв’язку, лунала музика та рекламні ролики, створені спільно з редакціями газет.

 

Цього разу на святі були представники таких видань, як: «RIA», «Вінницька газета», «Місто», «Подільська зоря», «33 Канал», «Газета по-українськи» та журнал «Країна». Вони знайомили потенційних клієнтів зі своїми населення виданнями, безкоштовно роздавали газети та журнали. Щоб заохотити до передплати, редакціями були підготовані подарунки.

 

Поштовики, в свою чергу, «озброївшись» каталогами, журналами та газетами, також роздавали видання та залучали населення до передплати. Під час проведення заходу приділили увагу акції «Подаруй дитині радість читання», в результаті чого до діток, що позбавлені батьківського піклування, потраплять такі видання, як Барвінок, Малятко та «Академія юного моделіста-конструктора» та ін.

 

Незважаючи на стрімкий розвиток інформаційних технологій, значна частина населення все одно черпає інформацію із друкованих засобів масової інформації, а такі заходи допомагають провести відкритий діалог з читачем, визначити всі його побажання, що допомагає зробити видання більш затребуваним.