День передплатника

IMG_20161109_102405

Передплатна кампанія – це важлива робота по розширенню інформаційного простору, задоволенню потреб населення в друкованому слові, а підприємств, установ, організацій різних сфер діяльності професійними виданнями.

 

Наразі триває передплатна кампанія на 2017 рік . Житомирська дирекція розробила ряд заходів щоб залучити якнайбільше споживачів та передплатити улюблені видання. Хоч нині надають перевагу Інтернету, бажаючих дізнатися про останні новини, цікаві історії та зворушливі людські долі зі сторінок преси залишається немало. Щоб таких людей тільки більшало, 9 листопада 2016 року біля приміщення відділення зв’язку Коростень – 1, Центру поштового зв’язку № 2 пройшов «День передплатника». Завдяки таким акціям жителі отримують повну інформацію про запропоновані поштовиками та місцевими редакціями газети і журнали, мають можливість передплатити видання, які їм найбільше подобаються, отримати призи і сувеніри.

 

Організовано пройшов і цьогорічний захід. Працівники поштового зв’язку радо вітали всіх, хто долучився до акції , та з перших хвилин старались створити гостям святкову атмосферу. Зазвичай на цьому святі багато цікавих моментів, серед яких – зустрічі з представниками творчих колективів улюблених видань, лотереї, розіграші призів. Кожна з редакцій, яка приймала участь в заході (а таких чимало: «Житомирщина», «Субота», «Древлянський край», «Вечірній Коростень ) знайшли чим зацікавити учасників дійства.

 

Редакція районної газети «Іскоростень» пригощала всіх бажаючих гарячим чаєм та кавою з цукерками, а десятий передплатник газети отримав від редакції сувенір.

 

Діалог поштовиків і редакторів з читачами виявився продуктивним , адже було передплачено 136 примірників періодичних видань на 9 тисяч гривень.

 

Редактори місцевих та регіональних видань щиро вдячні всім , хто приєднався до великого читацького загалу та запевнили, що приємні подарунки для наших читачів на цьому не закінчуються.

 

Слова вдячності лунали й в адресу поштовиків. Адже завдяки їхній невтомності і наполегливості мешканці області завжди отримують свіжу пресу і мають можливість слідкувати за суспільним життям громади, країни і світу.