День передплатника на Одеському Поштамті

DSC01062

На Поштамті відбувся день передплатника, присвячений Всесвітньому дню пошти. У цей день одесити, прийшовши в операційний зал, мали можливість познайомитися з десятками газет та журналів, поспілкуватися з працівниками відділу періодичних видань Одеської дірекції та представниками редакцій. Деякі з них підготували для своїх передплатників сюрпризи. Так, журналісти газети «Прескурьєр» роздавали бажаючим свої газети та календарі. Від «Порто-франко» презентація нової книги редактора газети Аркадія Рибака про розвиток одеського спорту. Редакції газет «Одесская жизнь», «Одесский дачник», «На пенсии» пропонували свої видання.

 

Представники редакцій охоче розповідали про свої видання. Зокрема, менеджер газети «Прес-кур’єр» акцентувала увагу передплатників на те, що її видання намагається повною мірою реагувати на запити читачів. Наприклад, передплатникам газети можна безкоштовно отримати юридичну консультацію, безкоштовно дати оголошення, отримати в подарунок брошуру «Сад. Огород».

 

Спілкування з клієнтами пошти на таких заходах дозволяє більше залучити передплатників, – прокоментувала представник інформаційного агентства «Центр-медіа» Вікторія Кучурко. – Але взагалі у наших видань чимало прихільників, і не тільки в Одеській області. Сподіваємось, що їх ще побільшає.

 

На збільшення передплатників сподіваються і одеські поштовики. Як відзначив заступник директора Одеської дирекції Укрпошти Сергій Ящук, складені графіки проведення Днів передплатників у всіх ЦПЗ, намічені заходи щодо розширення співпраці з представниками ЗМІ в проведенні передплатної компанії.