День передплатника на Одеському Поштамті

Кілька тижнів тому стартувала передплатна кампанія. У ході її у відділеннях зв’язку проходять Дні відкритих дверей. Стали традіційними і дні передплатника. Ось і нещодавно такий захід відбувся на Одеському Поштамті. У цей день одесити, прийшовши в операційний зал, мали можливість познайомитися з десятками газет та журналів, поспілкуватися з працівниками відділу періодичних видань Одеської дірекції та представниками редакцій. Деякі з них підготували для своїх передплатників сюрпризи. Так, журналісти газети «Прескурьр» роздавали бажаючим свої газети та календарі, а редакція газети «Сегодня» подарувала кліентам пошти, які зацікавилися їх виданням, місячну передплату безкоштовно.

 

– Це такий маркетинговий хід для залучення передплатників, – прокоментувала представник редакції Олена Чугунникова. – Але взагалі у нашого видання в Одеській області чимало прихільників. Сподіваємось, що їх ще побільшає.

 

На збільшення передплатників сподіваються і одеські поштовики, і не тільки для газети «Сегодня», відзначила начальник відділу розповсюдження періодичних видань Одеської дирекції Наталія Лисенко. Складені графіки проведення Днів передплатників у всіх ЦПЗ, намічені заходи щодо розширення співпраці з представниками ЗМІ в проведенні передплатної кампанії.