День передплатника – спілкуємось зі споживачами

????????????????????????????????????

У розпал передплатної кампанії вже традиційним стало проведення Дня передплатника – заходу, важливого не лише для пошти і редакцій періодичних видань, а й, насамперед, для споживачів. Для кожного з них – це можливість ознайомитися з друкованою пресою, висловити свої побажання та зауваження представникам ЗМІ, отримати усю необхідну інформацію від поштових фахівців.

 
????????????????????????????????????

Адже, незважаючи на популярність електронних засобів масової інформації, яка з року в рік зростає, друковані видання мають чимало своїх постійних шанувальників.

 

Тож 10 грудня у приміщенні Дніпропетровського поштамту відбувся черговий День передплатника, який цього разу разом із поштовиками провели представники таких видань, як «Зоря», «Вісті Придніпров’я», «Днепр Вечерний» та інші. Усі бажаючи мали змогу ознайомитися з улюбленими виданнями та передплатити їх. Поштовики, в свою чергу, допомагали споживачам знайти бажану періодику у каталозі, проводили роз’яснювальну роботу.

 
3

«Дуже поважаю та люблю газету «Зоря». Мені подобаються усі рубрики видання та формат подачі новин, тому передплатила цю газету на цілий рік», – розповідає постійна клієнтка Олена Леонідівна. – Добре, що сьогодні зайшла на пошту, поспілкувалася з журналістами улюбленого видання, подякувала їм за роботу. Такі заходи дуже потрібні нам, читачам».

 

Слід зазначити, що нинішній День передплатника виявився «врожайним» як по кількості відвідувачів, так і по кількості передплачених видань – 315 дніпропетровців завітали до Дніпропетровського поштамту та передплатили 178 видань.

 

Безсумнівно, даний захід виявився корисним для багатьох. Споживачі оформили передплату, поштовики ще раз скористалися нагодою провести відкритий діалог зі своїми постійними та новими клієнтами, а газетярі мали чудову можливість взяти участь у свого роду змаганнях на найкраще видання.