День передплатника – свято любителів друкованого слова

DSC_0012 DSC_0013 DSC_0014 DSC_0016

У відділеннях поштового зв’язку Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» нині активно триває передплатна кампанія. Колективи волинських редакційних газет щоразу виїжджають у різні куточки нашої області, щоб взяти участь у проведенні днів передплатника в Центральних та міських відділеннях поштового зв’язку.

 

8 червня в одному з Луцьких ВПЗ відбувся День передплатника, який за звичаєм відвідало багато любителів друкованого слова. От і цього разу вдалося поспілкуватися з відвідувачами поштового відділення та дізнатись найпопулярніші види періодики. На запрошення поштового колективу на святі були редакції: «Сім’я і дім», «Волинь-нова», «Вісник» та інші.

 

За словами пані Євгенії волинські газети щочетверга є у її поштовій скриньці: «Газету «Волинь» виписуємо вже більш як 40 років і більше року «Сім’я і дім». Моїм рідним подобається зміст цих газет, там викладені цікаві думки журналістів, а ще, не переймаюсь, щоб встигнути купити свіжий номер. Наша листоноша ніколи не запізнюються з доставкою газет».

 

Надія Іванівна прийшла на пошту отримати пенсію і також взяла участь у святі передплатників. Жінка розповідає, що з дитинства їй знайомий запах свіжих газет – колись мама працювала у поштовому відділення, тому звичка дізнаватися новини та цікаві факти лише з періодики залишилася й донині.

 

Молода мама Ірина з синочком завітавши на ВПЗ, щоб отримати посилку з Китаю не пройшли осторонь і передплатили для маленького Олексійка розвиваючу періодику для малечі: «Бедрик» та «Барвінок».

 

Загалом день передплатника потішив усіх присутніх. Такий обмін корисною інформацією завжди поліпшує настрій клієнтів відділень поштового зв’язку, зміцнює дружні стосунки представників редакцій газет і поштовиків у яких спільна мета. Незважаючи на популярність і можливості телевізійних та інтернет ЗМІ, інтерес до друкованих видань зберігається, а для багатьох залишається невід’ємною частиною життя.