День передплатника у ВПЗ Комсомольське

Минулого тижня, напередодні професійного свята – Дня зв`язку, в абонентській залі відділення поштового зв’язку Комсомольське Зміївського району працівники відділення та Центру поштового зв`язку № 7 провели для читачів традиційний День передплатника. У ході даного заходу читачі мали змогу наочно ознайомитися з великим асортиментом друкованих періодичних видань і отримати кваліфіковану консультацію від працівників відділення та ЦПЗ.

 

Незважаючи на популярність електронних засобів масової інформації, яка з року в рік зростає, друковані видання мають чимало своїх постійних шанувальників. Всі, хто завітав сьогодні у відділення поштового зв’язку, мали можливість передплатити газети та журнали на 2015 рік, а ще – виграти призи. Та головним все ж було спілкування читачів із редакторами. Адже цього дня можна було безпосередньо поспілкуватися з журналістами видань, зокрема газети «Сегодня» та районної газети «Вісті Зміївщини». Вже зранку у відділенні розмістилися представники періодичних видань в очікуванні майбутніх читачів. І вони не забарилися. Мешканці смт Комсомольське із задоволенням підходили до столиків, спілкувалися з представниками преси і оформляли передплату. Люди охоче цікавилися виданнями на політичну і спортивну тематику, про ведення господарства, секрети кухні та народну медицину. Популярністю користуються дитячі видання і місцеві періодичні видання. А ті, хто ще не визначився, роздивлялися різні газети, щоб ближче познайомитися і вже потім зробити вибір на користь того чи іншого видання. У вигляді заохочення читачам символічно вручали цікаві журнали та газети, а копії квитанцій про передплату взяли участь у розіграші лотереї щодо щасливого передплатника.

 

Передплатники районної газети «Вісті Зміївщини» гарантовано отримували від редакції купон безоплатного оголошення 2015. Видавництво газети «Сегодня» порадували своїх передплатників безліччю дарунків. Флажки, чашки, кепки, рукавички та сумки одержував кожен хто передплачував улюблену газету але найголовнішим призом став розіграш кошику солодощів, який виграла жителька смт Комсомольське Наталя Миколаївна Попова.

 

Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» також не залишила своїх передплатників без приємних призів. Отже, привітаємо наших щасливчиків: власницю книги «Історія міста Харкова ХХ ст.» Олену Володимирівну Звірко, Олену Олександрівну Десятник, яка одержала від «Укрпошти» електрочайник та щасливу власницю тепло-вентилятора Ларису Іванівну Феронову.

 

Загалом захід пройшов на високому рівні, адже загальна кількість відвідувачів поштового відділення значно перевищила середній показник відповідних звернень звичайного дня. Якщо говорити мовою цифр, то цього дня було оформлено 76 примірників періодики.

 

З розвитком телебачення та Інтернету багато хто пророкує пресі поступове забуття, але День передплатника довів, що газета, якщо їй є що сказати, залишається для читачів цікавою і потрібною у будь-які часи.