«День передплатника» в Ізмаїлі

ЦПС5_DSCN2131Измаил

Вже доброю традицією на Одещині стало проведення святкових заходів в період передплатної кампанії. Так, і в цьому році ЦПЗ №5 Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта» нещодавно провело виїзну акцію «День передплатника» в райдержадміністрації міста Ізмаїл.

В цей день у приміщенні райдержадміністрації панував особливий настрій – різноманітність та широкий вибір друкованих періодичних видань притягували своєю яскравістю всіх відвідувачів, а працівники пошти із задоволенням відповідали на запитання та оформлювали передплату практично «на ходу», не відриваючи на довго відвідувачів від їх важливих справ.

Ні для кого не секрет, що періодичні видання та пошта не можуть існувати один без одного – адже чим швидше новини будуть донесені до людей, тим більше вони будуть користуватися послугами пошти.

Тому, до такої акції завжди приєднуються представники міських та районних засобів масової інформації. Так, на свято до адміністрації завітав давній та хороший партнер одеських поштовиків – редакція газети «Придунайские вести», представники якої розповіли про своє видання та популяризували серед відвідувачів послугу з передплати.

Про роботу пошти з позитивної сторони в цей день дізналося чимало мешканців та гостей міста Ізмаїла, а деякі стали передплатниками вперше. Ми впевнені, що проведення таких заходів дозволить жителям нашої країни реалізовувати своє право на отримання інформації.