День Святого Миколая – свято з особливим шармом!

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Це радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим, адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.

 

Зимовий день Святого Миколая – одне з найбільш шанованих християнських свят, а в особливості для дітей, за народним повір’ям цього дня Святий Миколай робить безліч чудес та допомагає тим людям, які йому моляться.

 

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У цей день діти згадують усі свої добрі та погані вчинки. А дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.

 

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.

 

І цього року, у котре Львівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» стала помічницею Святого Миколая. На адресу дирекції надійшло безліч листів. Всі діти, які вказали свою зворотню адресу отримали індивідуальну відповідь від Святого Миколая та його помічників. А у операційному залі Поштамту ЦПЗ №1 відбулося спеціальне погашення «Пошта Діда Мороза». На церемонію проведення погашення було запрошено дитячу студію образотворчого мистецтва «Пілот» на чолі з керівником-модератором Корнелією Дмитраш. Церемнонія спецпогашення розпочалась зі вступного солова заступника директора Львівської дирекції Михайла Ломаги. Почесне право першого погашення здійснено Корнелією Дмитраш, Михайлом Ломагою, і звичайно ж не обійшлось без наших маленьких гостей. Після чого, діточкам було роздано листівки на яких вони одразу ж написали свої побажання солдатам у зону АТО. Всі листівки були опущені у спеціальну виносну поштову скриньку та у найближчий час вони будуть передані нашим бійцям у зону АТО разом із малюнками, які діти спеціально принесли із собою. В більшості діти бажали захисникам мужності, терпіння та перемог.

 

На пам’ятну згадку про теплий візит, кожна дитина отримала у подарунок поштову сувенірну продукцію.