День відкриттів і сюрпризів

IMG_20170601_102939

1 червня на Одеський Поштамт прийшло добре, світле свято – Міжнародний день захисту дітей. Дитячі голоси, сміх радували серця всіх працюючих в цей день, тим більше, що і гості були свої рідні – діти поштовиків. Ідею запросити їх висунула директор Одеської пошти Наталя Валентинівна Приходько. Вона сама і екскурсію провела, познайомила дітей з історією філателії, листів, а також представила дітям такі атрибути пошти, як посилка, бандероль, телеграма.

 

В ході екскурсії дітям показали, яким чином упаковуються і відправляються посилки, бандеролі, їм навіть дозволили зважити поштові відправлення, навчили, як правильно написати адресу на конверті. Директор запропонувала маленьким гостям написати листи рідним і близьким. Розповіла про важливість роботи листоноші. Реакція послідувала відразу ж. Діти пригадали і листоношу Пэчкина, і вірші про листоношу. Пам`ятаєте? «…Кто стучится в дверь ко мне. С толстой сумкой на ремне….» Хоча, як відомо, скромна праця листоноші не розпещена увагою преси і літератури.

 

Організаторам свята було цікаво спілкуватися з дітьми, адже більшість з них про роботу пошти знають не з чуток. У їх числі Мілена і Влада Одинцови. Дівчатка добро обізнані про роботу своєї мами – начальнику відділу транспортної логістики.

 

У повному захваті від екскурсії Данилко Гончаренко – син начальника відділу економіки. Як розповів хлопчик, він взагалі-то хотів бути інженером. «… Але ж інженери і пошті потрібні!» – такий висновок зробив Данилко.

 

Анечка Приходько и Маргаріточка Гордієнко ще занадто малі, щоб розуміти суть роботи батьків. Але чи не з таких штрихів формується повага до батьків, розуміння важливості їх роботи?

 

День дітей на пошті сповнений сюрпризів. Мало того, що пошта виявилась для них джерелом яскравих вражень і відкриттів, вони отримали ще й сюрпризи – розвиваючі іграшки та солодкі подарунки.

 

“Коли ж буде наступне свято?”,- питали діти у директора. Їм не варто хвилюватися з цього приводу. Турбота про дітей – традиція колективу Одеської дирекції Укрпошти.