Пошта – дітям

lkljj

Учора на Одеському Поштамті святкували Міжнародний день захисту дітей. Але це не тільки свято для самих дітей, а й день, що спонукає дорослих думати про те, що треба зробити, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками і громадянами своєї країни.

 

Про це нагадала присутнім директор Одеської дирекції Укрпошти Наталія Приходько у своєму вступному слові на відкритті фотовиставки «Ми всі особливі». Цей креативний соціальний проект викликав чималий інтерес міської громади.

 
_DSC0929

Як розповіла один з ініціаторів фотовиставки Руслана Білоусова, проект створений з метою підтримки дітей з особливостями розвитку, залучення їх в суспільне життя, надання можливості спілкування з однолітками. Учасники фотовиставки – це діти з особливими освітніми потребами та діти зі звичайних шкіл, які познайомилися на проекті і отримали радість від спілкування в процесі зйомок.

 

Чимало позитивних емоцій отримали діти і всі присутні від концерту дитячого танцювального ансамблю «Багіра». Юні гості Поштамту, а в їх числі і діти з особливостями розвитку, також взяли активну участь в дитячому конкурсі малюнку. Подарунки для дітей підготував обком обласної організації профспілки працівників зв’язку Укрпошти. Діти малювали сонце, квіти, голубів, що несуть поштові звісточки, земну кулю, де діти радіють мирному щасливому життю … Переможцем конкурсу стала восьмирічна Катя Шпанагель. У числі кращих журі відзначило малюнки Ані Гонтарук і Марсель Блоницької. Втім, всі учасники отримали подарунки.

 

У цей день на Поштамті відкрилася ще одна виставка – виставка-продажу хенд-мейдовських виробів, зроблених руками поштових працівників. Активну участь в ній взяли начальник ВПЗ Вигода Світлана Ісірова, начальник відділу маркетингу Поштамту-ЦПЗ №1 Оксана Васильченко, інженер відділу маркетингу Ольга Ковальова, а також ВПЗ Троїцького Біляївського району. Виручені кошти будуть направлені в дитячий будинок «Сонечко».