День захисту дітей в Херсонській дирекції

20160601_093611 IMG_8142OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 1-го червня адміністрація і профком Херсонської дирекції в усіх виробничих підрозділах – Херсоні, Каховці та Генічеську – організували дитячі заходи. У дирекції-поштамті і Каховському ЦПЗ-2 понад сорок дітей взяли участь у тематичному конкурсі дитячого малюнка на асфальті «Пошта очима дітей». Переможці та всі учасники отримали подарунки від керівництва-організатора цього творчого дитячого конкурсу. А в Генічеському ЦПЗ-4 керівники цього підрозділу провели для дітей «День відкритих дверей». Хлопчики і дівчатка із щирим захопленням ознайомились із багатьма технологічними секретами і дивами роботи пошти. Такий захід їх надзвичайно зацікавив ще й тому, що побачили вони невидимі для звичайних споживачів таємниці пошти на робочих місцях їхніх батьків.

 

Першочервневі святкові поштові дитячі заходи не тільки викликали зацікавленість роботою пошти, а й надовго залишаться у дитячій пам’яті.

 

Організатори дитячого свята щиро побажали всім учасникам бути здоровими, радісними, завжди усміхненими та впевненого мирного майбутнього.