Діалог студентів-виробничників і керівництва – нова традиція Миколаївської дирекції

m3

Сьогодні, напередодні нового навчального року, у Миколаївській дирекції зародилася нова традиція – зустріч керівників дирекції та профспілкової організації з працівниками-студентами вищих навчальних закладів. З боку адміністрації у зустрічі брали участь в.о. директора Дмитро Ганіченко, в.о. заступника директора (питання технології), випускниця ОНАЗ ім.О.С.Попова Тетяна Водич, начальник відділу кадрів Володимир Розанов, а також голова профкому Анатолій Чечельницький. А виробничники представляли різні ВНЗ: Одеську національну академію зв’язку імені О.С.Попова, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Миколаївський національний аграрний університет, Миколаївський регіональний інститут розвитку людини «Університет« Україна », Миколаївський політехнічний коледж.

 m4

Відкриваючи зустріч, Дмитро Ганіченко, який, до речі, зараз є студентом Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії держуправління при Президентові України, сказав: «Подібна зустріч проходить вперше в історії нашої дирекції. Ви почуєте позицію керівництва, дізнаєтеся з перших вуст про проблеми, які стоять перед підприємством, завдання, що нами вирішуються. Сподіваємося в ході діалогу дізнатися більше і про Вас, про Ваші плани, амбіції на підприємстві, планах кар’єрного зростання. Постараємося разом знайти шляхи раціонального та ефективного застосування Вашого потенціалу».

 

І хоча в зустрічі брали участь представники різних спеціальностей (оператори поштового зв’язку, листоноша, начальник відділення зв’язку, сортувальник, інженер з комп’ютерних систем, бухгалтер), але загальні інтереси і проблеми зробили спілкування продуктивним. Тому діалог, який проходив у невимушеній обстановці, по-справжньому вдався.

 

По завершенні його обидві сторони прийшли до єдиної думки: такі зустрічі мають стати традиційними.