Діти – це наше майбутнє

2 (81)

????????????????????????????????????

DSC09487 DSCN2957 DSCN6390 DSCN6406

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Діти – це наше майбутнє, це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

 

Щороку у перший день літа, коли весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей, Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» також активно долучається до соціального життя громадськості.

 

Цього року поштове підприємство оголосило про низку конкурсів та заохочень для діток. На запрошення Волинської дирекції Укрпошти 1 червня у відділення поштового зв’язку в Луцьку, Нововолинську, Володимирі-Волинському, Ковелі, Горохові, Камені-Каширському, Любешові, Ратному завітали маленькі волиняни. Вони брали участь у конкурсі дитячого малюнку на асфальті «Пошта очима дітей». Оцінювали оригінальні творчі роботи учасники журі. По завершенню змагання конкурсанти отримали солодкі подарунки, дитячі журнали та філателістичні календарі. А троє переможців за найкращі малюнки, віднині мають справжні філателістичні цінності – набори «Юного філателіста».

 

Важливо, що головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.

 

Того ж дня працівники Волинської дирекції Укрпошти організували виставку-продаж «Мистецька Укрпошта». На ярмарку були представлені хенд-мейд вироби поштовиків та їх дітей, а усі виручені кошти від продажу передадуть діткам Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки.

 

Кожен відділ апарату дирекції, Поштамт Волинської дирекції, Центри поштового зв’язку та Центральні відділення поштового зв’язку представили для продажу різноманітні смаколики, солодощі, вишиті картини, вироби з бісеру, резинові браслетки, ляльки-мотанки, квіти з повітряних кульок – усе, що зроблено своїми руками. До святкових заходів також долучилися партнери Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» – Волинська обласна лікарняна каса та АТ «Ощадбанк».

 

А ще наголосили про те, що Укрпошта бере участь у Всеукраїнській програмі Міжнародного благодійного фонду «Центр соціальних проектів майбутнього» «Діти проти раку». У будь-якому відділенні поштового зв’язку клієнти мають можливість здійснити благодійний внесок для допомоги онкохворим дітям.

 

Щиро дякуємо усім, хто долучився до організації, проведення та благодійності у Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. У малечі повинне бути щасливе дитинство і за це відповідальні дорослі.