До Дня Перемоги Укрпошта вшанувала ветеранів війни по всій країні

Одеські поштовики урочисто відзначили 70-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Вшанування ветеранів відбулося 8 травня на он-лайн конференції Укрпошти на чолі з в.о. генерального директора Ігорем Ткачуком, який одночасно по всій країні привітав ветеранів з 70-ю річницею перемоги у Другій світовій війні, учасників бойових дій в Афганістані та зоні проведення АТО.

 

Звертаючись до учасників заходу, очільник Укрпошти Ігор Ткачук подякував всім ветеранам та військовим, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. «Ми у вічному боргу перед Вами! Низький Вам уклін за мужність, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю. Щиро дякуємо вам! – сказав Ігор Ткачук. – Сьогодні йдуть воєнні дії і на Сході України. Однак я щиро сподіваюся, що зовсім скоро ми будемо святкувати ще одну перемогу. Зі святом! З Днем Перемоги!».

 

На урочистому заході слова шани та подяки всім учасникам бойових дій висловив директор Одеської дирекції Укрпошти Денис Петров. Він привітав поштовиків зі святом, побажав миру й процвітання нашій Батьківщині. Щирі слова вдячності за Перемогу адресував ветеранам, побажав їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я й благополуччя. Закликав учасників наради схилити голови перед полеглими в боях.

 

Учасники війни та бойових дій в Афганістані отримують квіти та подарунки. У їх числі Юрій Степанович Теплінський, Микола Пилипович Меркуль, Юрій Михайлович Єгоров, Євгеній Григорович Арапакі, Лариса Олександрівна Бурова та інші.

 

Від імені своїх товаришів М.П.Меркуль подякував адміністрацію за увагу та звернувся до всіх присутніх не забувати, якою ціною була одержана Перемога над нацизмом.

Люди!
Покуда сердца
стучатся,—
помните!
Какою
ценой
завоевано счастье,—
помните!

 

Насамкінець заходу відбулося покладання квітів до пам`ятника Невідомому матросові біля Вічного вогню у парку Т.Г.Шевченко.