До новорічних свят

У центрі головного залу одеського Будинку зв’язку щорічно виростає новорічна ялинка. Вона радує поштових працівників, відвідувачів Поштамту, а найбільше доставляє радість дітлахам. За давньою традицією Одеська пошта проводить для дітей благодійні ранки. Вони відбудуться 18 і 26 грудня. 18 грудня в гості до Святого Миколая на Одеський поштамт запрошені діти спеціальної загальноосвітньої школи № 75. Для них підготовлена святкова програма за участю Діда Мороза та Снігуроньки. Поштовики порадують дітей і солодкими сюрпризами.

 

Цього року новорічні свята в Укрпошті пройдуть під егідою «Пошта Діда Мороза». На Одеській пошті її відкриття відбудеться 18 грудня. В рамках акції створюється новорічна локація Снігуроньки (оформляється виносне робоче місце).

 

Снігуронька від Укрпошти запропонує всім бажаючим скористатися низкою святкових послуг, серед яких:

 

– Замовлення унікального подарунка «Власна марка» – ексклюзивних поштових марок, на купонах до яких може бути надруковано приватне фото, фото Ваших рідних або близьких, логотип або товарний знак фірми – з доставкою кур’єром за вказаною адресою;
– Новорічні набори та листівки;
– Набори для Посткроссингу;
– Філателістична продукція (в асортименті якої – тематичні набори погашених поштових марок «Юний філателіст») та ін.

 

Укрпошта традиційно проводить новорічну кампанію, в рамках якої діти можуть писати листи Діду Морозу. На листи, в яких вказана зворотна адреса, діти отримають відповіді. Кращі листи будуть публікуватися в корпоративній газеті Укрпошти “Поштовий вісник» та на офіційному сайті підприємства.

 

Крім того батьки можуть привітати своїх малюків святковими наборами від Укрпошти “Лист Діда Мороза» і «Лист Святого Миколая».