До уваги клієнтів!

З 1-го липня вступили в силу єдині оновлені тарифи на внутрішні поштові та термінові перекази Укрпошти (за винятком поштових переказів післяплати). Відтепер і поштові, і термінові внутрішні перекази будуть здійснюватися за єдиним тарифом.
 
Звертаємо увагу клієнтів (фізичних осіб), які користуються послугою післяплати, що тарифи на дану послугу залишаються без змін.
 
Наприклад, для юридичних осіб тариф на внутрішні поштові перекази
• на суму понад 3 тис. грн – зменшується з 1% до 0,8% від суми;
• на суму від 2 до 3 тис. грн – залишається без змін;
• на суму до 2 тис. грн – становитиме 3% від суми (мін 15 грн).
 
Такий крок дозволить компанії стандартизувати тарифи, що сприятиме спрощенню процесу продажу і скороченню часу обслуговування клієнтів.
 
Також з 9-го липня змінюються тарифи Укрпошти на приймання платежів.
 
При сплаті бездоговірних платежів на 1,5 грн збільшиться лише мінімальна сума комісії (з 4,5 грн до 6,0 грн), а процентні тарифи при платежах
• до 1 тис грн – не змінюються (1%),
• до 2 тис грн –зменшуються (з 0,8% до 0,6%).
При сплаті договірних платежів тариф складатиме 3,0 грн за кожен платіж.
 
Зауважимо, що нові тарифи, навіть з урахуванням змін, залишаються одними з найнижчих та найдоступніших на ринку країни.
Перегляд тарифів на приймання платежів через збільшення видатків компанії (подорожчання комунальних послуг, пального, підвищення мінімальної заробітної плати) та приведення їх до рівня ринкових дасть змогу забезпечити належну якість надання послуг та рівень сервісу у відділеннях компанії.
 
Довідково: при необхідності отримати роз’яснення про нові тарифи, можна звертатися на гарячу лінію Укрпошти до контакт-центру за телефоном 0(800)-300-545 або на електронну адресу ukrposhta@ukrposhta.ua.