До уваги ПЕРЕДПЛАТНИКІВ!!!

peredplata_news

З 20 квітня 2017 року об’єктами поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” розпочато приймання передплати на періодичні друковані видання України доставкою з липня 2017 р. відповідно до “Каталогу видань України на ІІ півріччя 2017 року”.

 

Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, вузлів і відділень зв’язку, у пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

 

Передплатна кампанія на друге півріччя 2017 року проводиться згідно Наказу ПАТ “Укрпошта” № 480 від 20.04.2017 р. “Про передплату періодичних видань на друге півріччя 2017 р”.

 

Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 08.04.2017 року №137 “Про затвердження Тарифів на приймання й доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою” та відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”.

 

Вартість приймання передплати (за 1 абонемент) в залежності від терміну становить:
на 1 місяць – 1,48 грн.;
на 2 – 3 місяці – 3,38 грн.;
на 4 – 6 місяців – 4,10 грн.;

 

На видання, що мають в каталозі позначку “**”, вказана кінцева передплатна вартість, яка визначена відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” і вже враховує як вартість видання з доставкою, так і вартість приймання передплати.

 

Передплатна кампанія на друге півріччя 2017 року на видання загальнодержавної сфери розповсюдження за “Каталогом видань України на ІІ півріччя 2017 року” проводиться у термін до 15 червня 2017 року.

 

На місцеві видання (обласні, міські та районні) до 25 червня 2017 року.

 

А ми нагадуємо, що під час передплатного періоду будуть проводитися Дні передплатника. Саме тут ви зможете обрати потрібне видання, передплатити його, отримати приємні бонуси за передплату, а також поспілкуватися з представниками редакцій.

 

Чекаємо на вас у відділеннях поштового зв’язку та сподіваємося, що ви станете нашими постійними клієнтами