До уваги учасників та гостей філателістичної виставки!

9 жовтня відбулось урочисте відкриття XVI Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілекспо 2018», присвяченої 100-річчю випуску перших поштових марок України.

ПАТ «Укрпошта» приготувала для всіх багато філателістичних цікавинок, зокрема й ексклюзивних. Починаючи з 9 жовтня щодня вводитимуться в обіг поштові блоки, присвячені 100-річчю символам державності – поштовій марці, гербу та грошовій одиниці. В продажі наявні сувенірні буклети з поштовим блоком «Перші українські поштові марки доби визвольних змагань 1917–1921 років» та монетою, випущеною з цієї нагоди Національним банком України.
Відвідувачам виставки пропонується сувенірна книга «Поштові марки України 2017», що містить випущені за програмою «Європа» поштові блоки на тему «Замки», які вводилися в обіг лише в буклеті. Частина тиражу книги містить неперфорований аркуш стандартних поштових марок «Листя», що, безумовно, приверне увагу колекціонерів.

Крім того, родзинкою випусків стане сувенірний буклет з трьома поштовими блоками «Перші українські поштові марки доби визвольних змагань 1917–1921 років», «Тризуб на державних гербах України доби визвольних змагань 1917-1921 рр.», «Українська грошова одиниця – Гривня. 100 років», частина тиражу яких виготовлена в неперфорованому вигляді і призначена для учасників заходу та інших активістів філателістичного руху, що долучилися до його організації, зокрема й шляхом спонсорської участі.

У вільному продажі цей буклет буде реалізовуватися 11 жовтня о 14 год., тож придбати його зможе кожен відвідувач згідно з «живою» чергою (враховуючи лімітований тираж, продаж здійснюватиметься по 1 буклету на руки).

Також звертаємо увагу споживачів, що в приміщенні виставки встановлено обладнання для виготовлення продукції «Власна марка» і під час заходу на окремі аркуші (П-19, П-20) діятимуть спеціальні ціни.

Тож запрошуємо всіх, хто ще не встиг відвідати виставку, обов’язково прийти й придбати вподобану продукцію та насолодитися переглядом ексклюзивних і дуже пізнавальних експонатів!