До відома підприємств всіх форм власності!

ОД УДППЗ «Укрпошта» нагадує підприємствам, що згідно ст. 94-96 «Правил надання послуг поштового зв’язку», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009р. № 270 – «Порядок доставки поштових відправлень, поштових переказів, повідомлень про вручення поштових відправлень, поштових переказів, періодичних друкованих видань юридичним особам визначається на підставі договору, що укладається юридичною особою з оператором поштового зв’язку за місцем обслуговування.

 

Реєстровані поштові відправлення (крім рекомендованих), адресовані юридичним особам, видаються їх представникам, уповноваженим на одержання пошти, в об’єкті поштового зв’язку на підставі довіреності, оформленої в установленому порядку. Копія довіреності, засвідчена в установленому порядку, зберігається в об’єкті поштового зв’язку».

 

Підприємствам, які не уклали договір з ОД УДППЗ «Укрпошта» або центрами поштового зв’язку про порядок доставки поштових відправлень, необхідно терміново звернутися у відділ технології надання послуг з питанням укладання договору. В разі відсутності або не укладення договору пошта на їх адресу доставлятися не буде.