До Всесвітнього дня охорони праці

Сьогодні операційний зал Одеського Поштамту наповнився дитячими голосами. Цього разу гостями поштовиків стали четверокласники Одеської загальноосвітньої школи № 121.

 

Екскурсія для них була організована за нашою ініціативою в рамках заходів, приурочених до Всесвітнього дня охорони праці. В Україні він відзначається 28 квітня, як День охорони праці, – розповіла начальник служби охорони праці Одеської дирекції Укрпошти Інна Долова.

 

На екскурсії дітям показали, яким чином упаковуються і відправляються посилки, бандеролі, як працює кур’єрська служба доставки. Начальник навчального центру Одеської дирекції Укрпошти Людмила Білан познайомила дітей з історією філателії, основними правилами написання листів, а також представила дітям такі атрибути пошти, як посилка, бандероль, телеграма. А щоб у дітей склалося якомога більше вражень по темі охорони праці і техніки безпеки, Інна Доліва розповіла про основні норми охорони праці в поштовій галузі, провела міні-вікторину для дітей, ставлячи питання про виклик пожежників, дії вогнегасників та ін.

 

Закінчилася екскурсія солодкими подарунками дітям. Вчителька Лeся Дубович тепло подякувала поштових гідів за цікаву екскурсію.